Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein
4.9

Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: bijela, YM0YM01435

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 99,90 € -38%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 € -6%
Boja: bijela
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: bijela, YM0YM01435
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: crna, YM0YM01435
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH

Tenisice iz kolekcije Calvin Klein izrađene od prirodne kože. Lagan i udoban model idealan za svakodnevno nošenje.
- Učvršćeni vrh.
- Učvršćeni dio iza pete s mekim punjenjem štiti petu od grebanja.
- Tekstilna unutrašnjost udobna je za stopalo i olakšava održavanje cipela čistima.
- Klasično vezanje omogućuje individualnu prilagodbu stopalu.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Duljina uloška: 26,5 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 41.
Značajke proizvoda
Profil
niski
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
YM0YM01435
Boja
bijela
Modna marka
Calvin Klein
Proizvođač

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID Proizvoda
9BYA-OBM047_00X
Sastav
Vanjski dio: Prirodna koža
Unutrašnji dio: Tekstilni materijal
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce bijele HM0HM02236
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 50,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce bijele HM0HM02164
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 63,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH boja: bijela, YM0YM01355
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce bijele HM0HM02146
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: bijela, HM0HM01758
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX za muškarce, boja: bijela, YM0YM01442
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH boja: bijela, HM0HM01016
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH boja: bijela, HM0HM01016
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Puma Slipstream Bball boja: bijela, 393266-04
Tenisice Puma Slipstream Bball
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice K-Swiss COURT TIEBREAK II boja: bijela, 04413.984.M
Tenisice K-Swiss COURT TIEBREAK II
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Skechers boja: bijela
Tenisice Skechers
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Fila Wayne OG boja: bijela, FFM0382
Tenisice Fila Wayne OG
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice adidas Originals Campus 00s boja: bijela, JP9996
Kožne tenisice adidas Originals Campus 00s
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Crime London SK8 DELUXE boja: bijela, 19104PP8
Tenisice Crime London SK8 DELUXE
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 188,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 188,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Gant Joree tenisice za muškarce od kože bijele 32631212
Gant Joree tenisice za muškarce od kože
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice adidas Originals Continental 80
Kožne tenisice adidas Originals Continental 80
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Veja VOLLEY CANVAS boja: bijela, VO0121665B
Tenisice Veja VOLLEY CANVAS
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 124,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Puma Slipstream INVDR boja: bijela, 388549-01, 388549
Tenisice Puma Slipstream INVDR
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Rossignol boja: bijela
Tenisice Rossignol
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice MSGM boja: bijela, 3740MS506 787
Kožne tenisice MSGM
Trenutna cijena:
97,00 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 194,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tenisice Pepe Jeans BALL CLASS M boja: bijela, PMS00042
Tenisice Pepe Jeans BALL CLASS M
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Polo Ralph Lauren Bedford Pp boja: bijela, 809P07173001
Kožne tenisice Polo Ralph Lauren Bedford Pp
Trenutna cijena:
87,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Gola VIPER LEATHER tenisice za muškarce kožne bijele CMB744AW
Gola VIPER LEATHER tenisice za muškarce kožne
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Geo-Merged boja: bijela, YQ03500
Kožne tenisice Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Geo-Merged
Trenutna cijena:
83,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Cipele Calvin Klein Jeans BASKET CUP LOW LACEUP LTH MIX za muškarce, boja: bijela, YM0YM01308
Cipele Calvin Klein Jeans BASKET CUP LOW LACEUP LTH MIX
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren Jr Lux Decon tenisice za muškarce od kože bijele 809P07624003
Polo Ralph Lauren Jr Lux Decon tenisice za muškarce od kože
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Alexander Smith London tenisice za muškarce bijele ALBDLDM9108TWT
Alexander Smith London tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 237,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Tenisice adidas Originals Stan Smith boja: bijela, JH9712
Tenisice adidas Originals Stan Smith
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL boja: bijela, EM0EM01581
Tenisice Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Otkrijte Calvin Klein proizvode
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: bijela, HM0HM01758
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH boja: bijela, HM0HM01016
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce bijele HM0HM02164
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 63,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce bijele HM0HM02236
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 50,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH boja: bijela, HM0HM01016
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP LTH
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX za muškarce, boja: bijela, YM0YM01442
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce bijele HM0HM02146
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN boja: bijela, HM0HM01767
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH boja: bijela, YM0YM01355
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH boja: crna, YM0YM01344
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN boja: crna, HM0HM01767
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: zelena, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: crna, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP TMBL LTH boja: crna, HM0HM01803
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP TMBL LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: crna, YM0YM01435
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY boja: crna, YM0YM01387
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP SU boja: bež, YM0YM01453
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP SU
Trenutna cijena:
70,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MONO boja: crna, HM0HM01664
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MONO
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: crna, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU boja: zelena, YM0YM01354
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 82,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE boja: crna, HM0HM01897
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein HIKE RUNNER CASUAL NY-SU AOP boja: crna, YM0YM01378
Tenisice Calvin Klein HIKE RUNNER CASUAL NY-SU AOP
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU boja: smeđa, YM0YM01354
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH boja: crna, YM0YM01355
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce crne HM0HM02236
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACE TAPE boja: crna, HM0HM01898
Tenisice Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACE TAPE
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: crna, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX boja: crna, YM0YM01442
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH boja: crna, HM0HM01859
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Calvin Klein LIGHT EVA RUNNER tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €