Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein
4.5

Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: smeđa, HM0HM01758

-50%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 € -50%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 € -50%
Boja: smeđa
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: bijela, HM0HM01758
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: smeđa, HM0HM01758
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: crna, HM0HM01758
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU

Tenisice iz kolekcije Calvin Klein izrađene od prirodne kože. Model s gumenim potplatom koji je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Zaokružen, lagano učvršćen vrh.
- Učvršćeni dio kod pete stabilizira petu i drži stopalo u obući kako se ne bi izuvala tijekom kretanja.
- Klasično vezanje omogućuje individualnu prilagodbu stopalu.
- Kožni uložak je ugodan za stopalo i sprječava trenje, grebanje i pojavu neugodnog mirisa.
- Duljina uloška: 27 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 41.
Značajke proizvoda
Profil
niski
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
HM0HM01758
Boja
smeđa
Modna marka
Calvin Klein
Proizvođač

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID Proizvoda
PPYA-OBM1BF_88X
Sastav
Vanjski dio: Prirodna koža
Unutrašnji dio: Tekstilni materijal, Prirodna koža
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP SU tenisice za muškarce od brušene kože smeđe YM0YM01434
Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP SU tenisice za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 69,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce smeđe HM0HM02236
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 87,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU boja: smeđa, YM0YM01354
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP OXF SU boja: smeđa, HM0HM01880
Tenisice od brušene kože Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP OXF SU
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH boja: smeđa, YM0YM01454
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice U.S. Polo Assn. YGOR010 boja: smeđa, YGOR010M/EU1
Tenisice U.S. Polo Assn. YGOR010
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Geox U AVERY boja: smeđa, U56H5A 0EKBU C6003
Tenisice Geox U AVERY
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od nubuk kože Camper Peu Cami boja: smeđa, 17665-315
Tenisice od nubuk kože Camper Peu Cami
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 Tenisice za muškarce kožne smeđe 5383-018-51
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 Tenisice za muškarce kožne
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Keen JASPER tenisice za muškarce smeđe 1031786
Keen JASPER tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Karl Lagerfeld BLAZE boja: smeđa, KL52428
Tenisice Karl Lagerfeld BLAZE
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren Jr Lux Decon tenisice za muškarce od kože smeđe 809P07624001
Polo Ralph Lauren Jr Lux Decon tenisice za muškarce od kože
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Ecco MX M tenisice za muškarce smeđe 820264-58500
Ecco MX M tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Aeronautica Militare SNEAKERS boja: smeđa, 261SC0320UPL00313 57570
Tenisice Aeronautica Militare SNEAKERS
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Guess ELBA boja: smeđa, FMPVIB FAL12
Tenisice Guess ELBA
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice New Balance UALGSBG boja: smeđa
Tenisice New Balance UALGSBG
Trenutna cijena:
94,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Gola VIPER boja: smeđa, CMB735FW
Tenisice od brušene kože Gola VIPER
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože UGG M Heritage Utility Sneaker Knoll boja: smeđa, 1174994.CKR
Tenisice od brušene kože UGG M Heritage Utility Sneaker Knoll
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Michael Kors Keating Lace Up boja: smeđa, 42F9KEFS1Q
Tenisice Michael Kors Keating Lace Up
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
Planet Friendly
Tenisice Veja Fitz Roy boja: smeđa, FR2303206B
Tenisice Veja Fitz Roy
179,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Columbia BOATSIDE tenisice za muškarce smeđe 2063071
Columbia BOATSIDE tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 83,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od nubuk kože Ecco Biom 720 boja: smeđa, 850304-61642
Tenisice od nubuk kože Ecco Biom 720
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
On Cloudnova Rift tenisice za muškarce smeđe 3MF30154847
On Cloudnova Rift tenisice za muškarce
179,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Gola VIPER boja: smeđa, CMB735FA
Tenisice od brušene kože Gola VIPER
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
Planet Friendly
Kožne tenisice Camper Pelotas Ariel boja: smeđa, 17408-125
Kožne tenisice Camper Pelotas Ariel
219,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Veja DC1820579B DEKKAN ALVEOMESH za muškarce, boja: smeđa, DC1820579B
Tenisice Veja DC1820579B DEKKAN ALVEOMESH
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tenisice od nubuk kože Camper Pelotas Soller boja: smeđa, K100974-018
Tenisice od nubuk kože Camper Pelotas Soller
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce od brušene kože smeđe KZ6704
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce od brušene kože
109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tenisice od nubuk kože Karl Lagerfeld KAPRI boja: smeđa, KL52547K
Tenisice od nubuk kože Karl Lagerfeld KAPRI
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Otkrijte Calvin Klein proizvode
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU boja: smeđa, YM0YM01354
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH boja: smeđa, YM0YM01454
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce smeđe HM0HM02236
Calvin Klein LOW PROF CUPSOLE CV tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 87,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP OXF SU boja: smeđa, HM0HM01880
Tenisice od brušene kože Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP OXF SU
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP SU tenisice za muškarce od brušene kože smeđe YM0YM01434
Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP SU tenisice za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 69,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MIX boja: bež, HM0HM01403
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MIX
Trenutna cijena:
79,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE boja: crna, HM0HM01897
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: crna, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NB MONO boja: crna, HM0HM01768
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NB MONO
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPR MONO boja: crna, HM0HM01595
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPR MONO
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce bijele HM0HM02146
Calvin Klein CITY RUNNER LACEUP LTH tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP MONO boja: crna, HM0HM01899
Tenisice Calvin Klein CLEAN CUP LOW LACEUP MONO
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY boja: crna, YM0YM01387
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN boja: crna, HM0HM01767
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP WOVEN
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MONO boja: crna, HM0HM01664
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP MONO
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: zelena, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH boja: bijela, HM0HM01859
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU boja: crna, HM0HM01758
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP NU
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce crne HM0HM02164
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX boja: crna, YM0YM01442
Tenisice Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH boja: crna, HM0HM01859
Kožne tenisice Calvin Klein PURE LOW LACEUP CUPSOLE HF LTH
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPREVE MIX za muškarce, boja: crna, HM0HM01714
Tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPREVE MIX
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH boja: crna, YM0YM01344
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: crna, YM0YM01435
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH boja: bijela, YM0YM01435
Kožne tenisice Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH boja: bijela, YM0YM01344
Kožne tenisice Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU boja: zelena, YM0YM01354
Kožne tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH-NU
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT boja: crna, YM0YM01361
Tenisice Calvin Klein RETRO RUNNER ESS MIX MAT
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH ML boja: crna, YM0YM01460
Tenisice Calvin Klein BASKET CUPSOLE LACEUP LTH ML
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce bijele HM0HM02164
Calvin Klein LIGHT EVA RUN LACE SOCK MM tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 63,99 €