Preskočite na sadržaj

Answear Club

Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna mornarsko plava 200B27402

-20%* s kodom BDAY
94,90 €
Boja: mornarsko plava
Lauren Ralph Lauren majica dugih rukava ženska s pamukom bež 200B27402
Lauren Ralph Lauren majica dugih rukava ženska s pamukom crvena 200B27402
Lauren Ralph Lauren majica dugih rukava ženska pamučna mornarsko plava 200B27402
15 YEARS OF ANSWEAR

*-20% za kupnju u vrijednosti od min. 90€ s kodom BDAY

Provjerite

Mornarsko plava majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren s V-izrezom – osnova za brojne kombinacije

Mornarsko plava majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren pleteni je proizvod dugih rukava koji omogućuje slobodu kretanja i suptilno ističe siluetu. Ovaj model, izrađen od mekane mješavine pamuka i modala s dodatkom elastana, idealan je kao osnova za ležerne kombinacije. Njegov slim fit kroj i V-izrez stvaraju estetski izgled, prikladan za mnoge prigode.

Čime se ističe ženska pamučna majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren – ključne značajke?

  • Slim fit kroj koji suptilno ističe siluetu, pridonoseći estetskom izgledu
  • Majica dugih rukava, prikladna za različita godišnja doba i prigode
  • Mekano pletivo s pamukom i modalom, s dodatkom elastana, pridonosi udobnosti i slobodi kretanja
  • Ležeran stil, koji model čini prikladnim za mnoge svakodnevne kombinacije
  • V-izrez, koji suptilno otkriva vrat i dodaje lakoću silueti
  • Rebrasta tekstura pletiva sa suptilnim, izvezenim LRL logotipom, daje majici profinjen karakter
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
200B27402
Boja proizvođača
005
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Lauren Ralph Lauren
Materijal
Cijeli proizvod:
56% Pamuk, 37% Modaln, 7% Elastan
Kroj
Izrez:
V-izrez
Vrsta rukava:
uski
Kroj:
slim fit
Dimenzije

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
-20%
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom mornarsko plava 200980145
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Pamučna majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 200980155
Lauren Ralph Lauren
Pamučna majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
94,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 200P03722
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava za žene s pamukom mornarsko plava 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava za žene s pamukom
144,90 €
Weekend Max Mara Majica dugih rukava za žene s viskozom WKDMULTIE mornarsko plava 2625946032600
Weekend Max Mara
Majica dugih rukava za žene s viskozom WKDMULTIE
83,99 €
-30%* s kodom BDAY
Tommy Jeans Majica dugih rukava ženska pamučna mornarsko plava DW0DW19830
Tommy Jeans
Majica dugih rukava ženska pamučna
49,90 €
-40%* s kodom BDAY
P.E Nation Majica dugih rukava za trening P.E Nation Sutton boja: crna, 252L048
P.E Nation
Majica dugih rukava za trening P.E Nation Sutton
71,99 €
-20%
Extra -5%* s kodom BDAY
Lacoste Majica dugih rukava Lacoste boja: tamno plava, PF4567
Lacoste
Majica dugih rukava Lacoste
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Marc O'Polo Majica dugih rukava
Marc O'Polo
Majica dugih rukava
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-25%* s kodom BDAY
Gant Majica dugih rukava ženska s modalom mornarsko plava 4201363
Gant
Majica dugih rukava ženska s modalom
119,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Max&Co. Pamučna majica dugih rukava MAX&Co. MCOTRIONFO boja: tamno plava, 2616941021200
Max&Co.
Pamučna majica dugih rukava MAX&Co. MCOTRIONFO
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-11%
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Majica dugih rukava za žene od pamuka mornarsko plava 3GA8D10CF
United Colors of Benetton
Majica dugih rukava za žene od pamuka
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5%* s kodom BDAY
Levi's Majica dugih rukava Levi's OFF SHOULDER LS za žene, boja: tamno plava, 005IT
Levi's
Majica dugih rukava Levi's OFF SHOULDER LS
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
G-Star Pamučna majica dugih rukava G-Star
G-Star
Pamučna majica dugih rukava G-Star
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-15%* s kodom BDAY
Marc O'Polo Majica dugih rukava ženska s pamukom mornarsko plava 5000012420
Marc O'Polo
Majica dugih rukava ženska s pamukom
83,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Majica dugih rukava Tommy Hilfiger za žene, boja: tamno plava, WW0WW38869
Tommy Hilfiger
Majica dugih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-30%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Majica dugih rukava za žene od pamuka mornarsko plava WW0WW40589
Tommy Hilfiger
Majica dugih rukava za žene od pamuka
59,99 €
-25%* s kodom BDAY
Farm Rio Majica dugih rukava ženska s viskozom mornarsko plava 368994
Farm Rio
Majica dugih rukava ženska s viskozom
139,90 €
-30%* s kodom BDAY
Answear.LAB Majica dugih rukava za žene od pamuka mornarsko plava
Answear.LAB
Majica dugih rukava za žene od pamuka
52,99 €
-15%* s kodom BDAY
Medicine Majica dugih rukava za žene mornarsko plava
Medicine
Majica dugih rukava za žene
18,90 €
-15%
Extra -15%* s kodom BDAY
Karl Lagerfeld Majica dugih rukava za žene od pamuka mornarsko plava B4W17080
Karl Lagerfeld
Majica dugih rukava za žene od pamuka
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-11%
Extra -5%* s kodom BDAY
G-Star Pamučna majica dugih rukava G-Star boja: tamno plava, D27103.E151
G-Star
Pamučna majica dugih rukava G-Star
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-25%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pamučna majica dugih rukava United Colors of Benetton boja: tamno plava
United Colors of Benetton
Pamučna majica dugih rukava United Colors of Benetton
27,90 €
-15%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Majica dugih rukava za žene od pamuka mornarsko plava 3GA8D10C4
United Colors of Benetton
Majica dugih rukava za žene od pamuka
25,99 €
-11%
Extra -5%* s kodom BDAY
BOSS Majica dugih rukava s dodatkom vune BOSS Elavu boja: siva, s dolčevitom, 50550639
BOSS
Majica dugih rukava s dodatkom vune BOSS Elavu
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
Levi's Majica dugih rukava Levi's za žene, boja: tamno plava
Levi's
Majica dugih rukava Levi's
47,99 €
-10%* s kodom BDAY
Marc O'Polo Majica dugih rukava za žene mornarsko plava 5000010388
Marc O'Polo
Majica dugih rukava za žene
73,99 €
Weekend Max Mara Majica dugih rukava ženska s viskozom WKDMULTIF mornarsko plava 2625946012600
Weekend Max Mara
Majica dugih rukava ženska s viskozom WKDMULTIF
90,99 €
United Colors of Benetton Majica dugih rukava za žene mornarsko plava 3TVRD4025
United Colors of Benetton
Majica dugih rukava za žene
30,99 €
Otkrijte Lauren Ralph Lauren proizvode
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 200P03722
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna mornarsko plava 200680399
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
94,90 €
-20%
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom mornarsko plava 200980145
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Pamučna majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 200980155
Lauren Ralph Lauren
Pamučna majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava za žene s pamukom mornarsko plava 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava za žene s pamukom
144,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava za žene s modalom bijela 200P09082
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava za žene s modalom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile bež 200B22254
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile
164,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s viskozom crna 200B33888
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s viskozom
164,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna bež 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
144,90 €
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava za žene smeđa 200P13936
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava za žene
134,90 €
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna bež 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
144,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom bijela 200680399
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
94,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom crna 200980145
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
94,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, boja: bordo, 200P03723
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s viskozom zelena 200P13911
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s viskozom
144,90 €
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile siva 200B22254
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile
164,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna crna 200680399
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
94,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile crvena 200B22254
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s dodatkom svile
164,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren za žene, 200P03750
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava za žene crna 200P13936
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava za žene
134,90 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna crna 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
144,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom crna 200B27398
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
94,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s modalom plava 200P09082
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s modalom
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-25%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom bež 200B27402
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
94,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna bež 200B27398
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
94,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska s pamukom crvena 200B27402
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska s pamukom
94,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica dugih rukava ženska pamučna bordo 200B22258
Lauren Ralph Lauren
Majica dugih rukava ženska pamučna
144,90 €
Lauren Ralph Lauren Pamučna majica Lauren Ralph Lauren za žene, boja: zelena, 200963874
Lauren Ralph Lauren
Pamučna majica Lauren Ralph Lauren
129,90 €
-20%* s kodom BDAY
Lauren Ralph Lauren Majica za žene s pamukom crvena 200654963
Lauren Ralph Lauren
Majica za žene s pamukom
64,90 €