Preskočite na sadržaj

Answear Club

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors kratka jakna za žene crna MT520IB3SB

-30%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 299,90 € -30%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 € -30%
Boja: crna
MICHAEL Michael Kors kratka jakna za žene bež MT520IB3SB
MICHAEL Michael Kors kratka jakna za žene crna MT520IB3SB
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Crna kratka prošivena jakna MICHAEL Michael Kors – s ispunom PrimaLoft® i strukiranim krojem

Crna kratka prošivena jakna MICHAEL Michael Kors je prijedlog za žene koje cijene kombinaciju funkcionalnosti s modernim dizajnom. Ovaj model, ispunjen inovativnom izolacijom PrimaLoft®, pridonosi održavanju topline u hladnijim danima, istovremeno zadržavajući lakoću i slobodu kretanja. Strukirani kroj i bez uzorka čine da je jakna moderan odjevni komad za prijelazno razdoblje, koji se uklapa u mnoge kombinacije.

Prošivena jakna s ispunom PrimaLoft® MICHAEL Michael Kors – ključne značajke i tehnologije

  • Tehnologija PrimaLoft® Insulation – sintetička mikrovlakna pridonose učinkovitoj izolaciji, zadržavajući lakoću
  • Ispuna PrimaLoft® – sintetička izolacija podržava termoregulaciju, temeljena na mikrovlaknima
  • Lagana termo podstava – model je prikladan za hladnije dane, bez opterećivanja siluete
  • Izdržljiva tkanina – vanjski materijal pridonosi trajnosti i estetskom izgledu jakne
  • Sintetička podstava – glatka unutarnja obrada olakšava oblačenje i skidanje odjeće
  • Strukirani kroj – kroj suptilno naglašava siluetu, istovremeno omogućujući slobodu kretanja
  • Praktična kapuljača – element pridonosi dodatnoj zaštiti glave od vjetra i laganih padalina
  • Bočni džepovi – funkcionalna mjesta za pohranu sitnica ili za grijanje ruku
  • Duljina do bokova – kratak kroj pridonosi slobodi kretanja i prikladan je za mnoge kombinacije
  • Kopčanje na patentni zatvarač – olakšava brzo oblačenje i skidanje, kao i regulaciju ventilacije
Značajke proizvoda
Ispuna
primaloft
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
s kapuljačom
Podstava
sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
MT520IB3SB
Boja
crna
Modna marka
MICHAEL Michael Kors
ID Proizvoda
9BYA-KUD067_99X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Poliester
Kroj
Vrsta rukava:
klasični
Ovratnik i reveri:
povišeni
Kroj:
strukiran
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S
Duljina:
64 cm
Duljina rukava:
60 cm
Širina ispod pazuha:
46 cm
Duljina rukava uključujući rame:
71 cm
Širina ramena:
38 cm
Model na fotografiji je visok 175 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Tehnologija
Preporučeni proizvodi
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: crna, za zimu, 77A7065M42
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 459,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, MR520GU7LD
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, MT4108E3X6
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
147,00 €
Regularna cijena: 294,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 294,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna The North Face HMLYN Down boja: crna, za zimu, NF0A4R2WGOF1
Pernata jakna The North Face HMLYN Down
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 319,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein Jeans boja: crna, za prijelazno razdoblje, LV047E509G
Jakna Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dvostrana jakna Geox KAULA boja: crna, za prijelazno razdoblje, W5622E TC197
Dvostrana jakna Geox KAULA
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Posebna kolekcija
Answear.LAB ženska jakna od kože iz kolekcije Unscripted LEYLANI crna
Answear.LAB ženska jakna od kože iz kolekcije Unscripted LEYLANI
229,90 €
Traper jakna adidas Originals DENIM SHIRT JKT za žene, boja: crna, relaxed, s klasičnim ovratnikom, JY8882
Traper jakna adidas Originals DENIM SHIRT JKT
179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Trussardi kratka jakna za žene od kože crna R366A000735N
Trussardi kratka jakna za žene od kože
Trenutna cijena:
409,90 €
Regularna cijena: 599,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 429,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Tommy Jeans za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, DW0DW18841
Jakna Tommy Jeans
Trenutna cijena:
114,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bomber jakna Hugo Blue  Fiablo-1_B boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 50550702
Bomber jakna Hugo Blue Fiablo-1_B
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
adidas Performance sportska jakna za žene Adi365 crna KQ8074
adidas Performance sportska jakna za žene Adi365
83,99 €
MM6 Maison Margiela Jakna za žene crna S52AM0351.MTN134.962
MM6 Maison Margiela Jakna za žene
909,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Hetrego ARINA boja: crna, za zimu, oversize, 8P600
Pernata jakna Hetrego ARINA
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 459,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna jakna AllSaints DALBY za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje
Kožna jakna AllSaints DALBY
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 389,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna ramones jakna Gestuz za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 10906720
Kožna ramones jakna Gestuz
Trenutna cijena:
349,90 €
Regularna cijena: 529,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 389,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Medicine boja: crna
Pernata jakna Medicine
Trenutna cijena:
74,90 €
Regularna cijena: 124,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna G-Star za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, D25193-B958
Jakna G-Star
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Wmn za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Wmn
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Rokerica Nanushka ADO za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, NW22CROW01799
Rokerica Nanushka ADO
Trenutna cijena:
859,90 €
Regularna cijena: 1194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 1019,90 €
-15% s kodom: SUN*
Guess kratka jakna za žene OLYMPE crna V6YL11 W2871
Guess kratka jakna za žene OLYMPE
139,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Joseph Ribkoff jakna za žene crna 262621
Joseph Ribkoff jakna za žene
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Pernata jakna Fjallraven Expedition boja: crna, za prijelazno razdoblje, F86122
Pernata jakna Fjallraven Expedition
429,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans sportska jakna ženska crna DW0DW22324
Tommy Jeans sportska jakna ženska
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Answear.LAB boja: crna, za prijelazno razdoblje
Jakna Answear.LAB
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Guess DANIELLE boja: crna, za prijelazno razdoblje, W5BL27 W2392
Jakna Guess DANIELLE
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna jakna BOSS  Salaha boja: crna, za prijelazno razdoblje, 50544445
Kožna jakna BOSS Salaha
Trenutna cijena:
349,90 €
Regularna cijena: 689,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 369,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna The North Face Antora Rain boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8BKDJK31
Jakna The North Face Antora Rain
Trenutna cijena:
116,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-34%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna jakna AllSaints CLO boja: crna, za prijelazno razdoblje, W024LD
Kožna jakna AllSaints CLO
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 428,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 428,90 €
Otkrijte MICHAEL Michael Kors proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, MR520GU7LD
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, MT4108E3X6
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
147,00 €
Regularna cijena: 294,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 294,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: crna, za zimu, 77A7065M42
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 459,90 €
MICHAEL Michael Kors kratka jakna za žene bež MT520IB3SB
MICHAEL Michael Kors kratka jakna za žene
299,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: smeđa, za prijelazno razdoblje, 77A1487M52
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Traper jakna MICHAEL Michael Kors boja: plava, za prijelazno razdoblje, MR610D3FAU
Traper jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Traper jakna MICHAEL Michael Kors za žene, za prijelazno razdoblje, oversize, MS51020H2P
Traper jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors jakna za žene traper plava MS610DYLAA
MICHAEL Michael Kors jakna za žene traper
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
329,90 €
Regularna cijena: 549,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 549,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vunena bomber jakna MICHAEL Michael Kors boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, MF420FPBQA
Vunena bomber jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
414,90 €
Regularna cijena: 829,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 829,90 €
Prsluk MICHAEL Michael Kors boja: crna, za prijelazno razdoblje, MT520JM3SB
Prsluk MICHAEL Michael Kors
249,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors za žene, boja: crna, 77B6682M42
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 359,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna MICHAEL Michael Kors boja: siva, za prijelazno razdoblje, oversize, MT520INJN3
Jakna MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €