Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
5.0

Pamučna košulja Tommy Jeans za muškarce, boja: siva, slim, s button-down ovratnikom, DM0DM20668

-10%Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 79,90 € -46%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 € -10%
Boja: siva
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: siva, slim, s button-down ovratnikom, DM0DM20668
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: siva, slim, s button-down ovratnikom, DM0DM20668
Pamučna košulja Tommy Jeans za muškarce, boja: siva, slim, s button-down ovratnikom, DM0DM20668
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pamučna košulja Tommy Jeans

Košulja iz kolekcije Tommy Jeans izrađena od tkanine na pruge. Model je izrađen od izuzetno udobnog, kvalitetnog materijala.
- Model sadrži regenerirana vlakna. Nova vlakna i pređe stvaraju se od starog tekstilnog otpada za korištenje u novoj odjeći.
- Majica uskog kroja pripijena je uz tijelo, prirodno naglašavajući figuru uz udobnost nošenja.
- Praktično zatvaranje na gumbe olakšava obuvanje i skidanje.
- Mekan okovratnik button-down.
- Dugi rukav.
- Mekane manžete na kopčanje gumbima.
- Tanka, ne elastična tkanina.
- Duljina rukava: 64 cm.
- Duljina: 75 cm.
- Širina ispod pazuha: 50 cm.
- Širina u ramenima: 44 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Vrsta ovratnika
button-down, klasični, s gumbom
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DM0DM20668
Boja
siva
Modna marka
Tommy Jeans
Proizvođač

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID Proizvoda
PPYA-KDM00B_90B
Sastav
100% Pamuk
Kroj
Rukav:
dugi
Kroj:
slim fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 187 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Tommy Jeans za muškarce, boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, DM0DM20885
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: siva, regular, s button-down ovratnikom, DM0DM22423
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka siva DM0DM22790
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans Košulja za muškarce od pamuka siva karirani uzorak DM0DM22791
Tommy Jeans Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka siva bez uzorka DM0DM21298
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Samsoe Samsoe za muškarce, boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja s dodatkom vune Calvin Klein boja: siva, LV04LD115G
Košulja s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Calvin Klein Jeans boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, LV04RD105G
Pamučna košulja Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
45,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-50%
Košulja Michael Kors za muškarce, boja: siva, slim, s klasičnim ovratnikom, CT44072B7Q
Košulja Michael Kors
Trenutna cijena:
74,00 €
Regularna cijena: 148,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 148,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Calvin Klein Jeans boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, LV040BM733
Pamučna košulja Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
52,40 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja BOSS  P-HANK-kent-C1-222 boja: siva, slim, s klasičnim ovratnikom, 50550563
Košulja BOSS P-HANK-kent-C1-222
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper košulja AllSaints AL boja: siva, relaxed, s klasičnim ovratnikom, M088SD
Traper košulja AllSaints AL
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 77,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Theory za muškarce, boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, O0794502
Košulja Theory
Trenutna cijena:
107,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-28%
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's košulja za muškarce od pamuka AUTHENTIC BUTTON DOWN siva bez uzorka A7210
Levi's košulja za muškarce od pamuka AUTHENTIC BUTTON DOWN
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
rag & bone košulja za muškarce od pamuka siva bez uzorka RF1926SS2TM
rag & bone košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Barbour košulja za muškarce od pamuka Striped Oxtown Tailored Shirt siva MSH5303
Barbour košulja za muškarce od pamuka Striped Oxtown Tailored Shirt
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 92,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-46%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Medicine boja: siva, slim, s klasičnim ovratnikom
Košulja Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Armani Exchange boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, XM001370 AF10364
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Calvin Klein boja: siva, relaxed, s klasičnim ovratnikom, LV04LC109G
Košulja Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Joop! za muškarce, boja: siva, slim, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Joop!
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Armani Exchange boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, XM000445 AF13007
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja HUGO boja: crna, slim, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja HUGO
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-45%
Pamučna košulja Neil Barrett Boxy Bold Flowers Print Short Sleeve Shirt za muškarce, boja: siva, regular, MY60214A-Y059-763N
Pamučna košulja Neil Barrett Boxy Bold Flowers Print Short Sleeve Shirt
Trenutna cijena:
389,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 709,90 €
Traper košulja Marcelo Burlon Gradient Denim Overshirt Black White za muškarce, boja: siva, relaxed, s klasičnim ovratnikom, CMYE01DS25DEN0011001
Traper košulja Marcelo Burlon Gradient Denim Overshirt Black White
419,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja The North Face Sequoia za muškarce, boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, NF0A4T190C51
Košulja The North Face Sequoia
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,49 €
Extra -5% s kodom: OFF*
G-Star košulja za muškarce od pamuka Marine Slim siva bez uzorka D24963-D454
G-Star košulja za muškarce od pamuka Marine Slim
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein košulja za muškarce od pamuka s elastanom siva bez uzorka LV019EU037
Calvin Klein košulja za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Marc O'Polo košulja za muškarce od lana siva 5000013950
Marc O'Polo košulja za muškarce od lana
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Tommy Jeans za muškarce, boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, DM0DM20885
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: siva, regular, s button-down ovratnikom, DM0DM22423
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: siva, regular, s klasičnim ovratnikom, DM0DM22411
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka siva DM0DM22790
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans Košulja za muškarce od pamuka siva karirani uzorak DM0DM22791
Tommy Jeans Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka siva bez uzorka DM0DM21298
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: zelena, regular, DM0DM21701
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja muška traper plava bez uzorka DM0DM23028
Tommy Jeans košulja muška traper
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traper košulja Tommy Jeans boja: tamno plava, relaxed, s klasičnim ovratnikom, DM0DM22122
Traper košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
46,40 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Tommy Jeans za muškarce, regular, s button-down ovratnikom, DM0DM20891
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja muška od pamuka plava na prugice DM0DM22789
Tommy Jeans košulja muška od pamuka
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans za muškarce od pamuka s elastanom bež bez uzorka DM0DM04405
Tommy Jeans za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja muška od pamuka bijela bez uzorka DM0DM21298
Tommy Jeans košulja muška od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 50,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce s lanom plava bez uzorka DM0DM23058
Tommy Jeans košulja za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: crna, regular, s button-down ovratnikom, DM0DM22024
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 84,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja muška s lanom plava bez uzorka DM0DM23058
Tommy Jeans košulja muška s lanom
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traper košulja Tommy Jeans regular, s klasičnim ovratnikom, DM0DM21727
Traper košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: bež, regular, s button-down ovratnikom, DM0DM22836
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja muška od pamuka plava DM0DM22791
Tommy Jeans košulja muška od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od lana zelena DM0DM22760
Tommy Jeans košulja za muškarce od lana
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka narančasta DM0DM22790
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper košulja Tommy Jeans relaxed, s klasičnim ovratnikom, DM0DM21918
Traper košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Tommy Jeans boja: bež, regular, s klasičnim ovratnikom, DM0DM22411
Pamučna košulja Tommy Jeans
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka crna bez uzorka DM0DM22026
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans - Košulja DM0DM09594
Tommy Jeans - Košulja
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka plava bez uzorka DM0DM22026
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka plava DM0DM22790
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce traper plava s efektom ispranosti DM0DM23269
Tommy Jeans košulja za muškarce traper
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce s lanom plava bez uzorka DM0DM22756
Tommy Jeans košulja za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka plava karirana DM0DM23139
Tommy Jeans košulja za muškarce od pamuka
84,90 €