Preskočite na sadržaj

Answear Club

Guess Originals
4.0

Pamučna traper jakna Guess Originals za prijelazno razdoblje, oversize, W2BXN2.D4ON2-F7QV

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 € -45%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 € -8%
Boja: plava
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pamučna traper jakna Guess Originals

Jakna iz kolekcije Guess Originals. S laganom podstavom model izrađen od trapera.
- Kroj oversize.
- Kopčanje na dugmad.
- Rukavi s manžetama na kopčanje.
- Model s džepovima, s ukrasnim elementima.
- Ukrasno isprani traper.
Značajke proizvoda
Ispuna
bez ispune
Kapuljača
bez kapuljače
Podstava
bez podstave
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
W2BXN2.D4ON2
Boja
plava
Modna marka
Guess Originals
Proizvođač

Guess Europe sagl
B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 
804981619
info@ch.guess.eu

ID Proizvoda
99KK-KUD08R_55X
Sastav

100% Pamuk
Kroj
Kroj:
oversize
Preporučeni proizvodi
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Guess Originals HARRINGTON za prijelazno razdoblje, W5YN69 D5R01
Traper jakna Guess Originals HARRINGTON
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Guess Originals za prijelazno razdoblje, oversize, W5YN70 D4XYZ
Traper jakna Guess Originals
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna MM6 Maison Margiela za prijelazno razdoblje, S52AM0316.M30019
Traper jakna MM6 Maison Margiela
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 689,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 359,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožna jakna Stand Studio Calliope za prijelazno razdoblje, 66425-7860
Kožna jakna Stand Studio Calliope
Trenutna cijena:
289,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 319,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Sportalm za žene, za zimu, 1811015681
Jakna Sportalm
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 234,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Levi's SHRUNKEN 90S TRCKR WSTRN za prijelazno razdoblje, 001WO
Jakna Levi's SHRUNKEN 90S TRCKR WSTRN
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dječja traper jakna Desigual za žene, za prijelazno razdoblje
Dječja traper jakna Desigual
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein Jeans traper jakna za žene od pamuka plava LV047F775G
Calvin Klein Jeans traper jakna za žene od pamuka
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 98,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's - Traper jakna
Levi's - Traper jakna
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Guess Jeans traper jakna ženska plava W6GN56 D5M57
Guess Jeans traper jakna ženska
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Jakna Save The Duck ELSIE za zimu, D30520W.IRIS21
Jakna Save The Duck ELSIE
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Stine Goya boja: plava, za prijelazno razdoblje, oversize, SG-SS26-O013-2453
Traper jakna Stine Goya
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Marc O'Polo prijelazna jakna ženska traper plava 5000008045
Marc O'Polo prijelazna jakna ženska traper
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pernata jakna Calvin Klein boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, LV044C513G
Pernata jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Marc O'Polo kratka jakna ženska traper plava 5000013222
Marc O'Polo kratka jakna ženska traper
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Morgan VOCI za prijelazno razdoblje, VOCI
Jakna Morgan VOCI
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Moschino Jeans za prijelazno razdoblje, 0503 3719
Traper jakna Moschino Jeans
Trenutna cijena:
124,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna MUNTHE FRIDOLF za žene, za prijelazno razdoblje, oversize, 251153425108
Traper jakna MUNTHE FRIDOLF
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 378,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna s dodatkom vune Morgan VIKI za prijelazno razdoblje, VIKI
Jakna s dodatkom vune Morgan VIKI
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Levi's traper jakna za žene MINE TIME plava A3472
Levi's traper jakna za žene MINE TIME
102,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna jakna Mos Mosh Ebba boja: plava, za prijelazno razdoblje, 176670
Pamučna jakna Mos Mosh Ebba
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Samsoe Samsoe za žene, za prijelazno razdoblje
Jakna Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Levi's za prijelazno razdoblje, A1743
Traper jakna Levi's
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Lovechild za žene, za prijelazno razdoblje
Jakna Lovechild
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper jakna Guess Jeans boja: plava, za prijelazno razdoblje, W6RN55 D5M4I
Traper jakna Guess Jeans
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pernata jakna Armani Exchange za prijelazno razdoblje, XW001920 AF18757
Pernata jakna Armani Exchange
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Blugirl Blumarine bomber jakna ženska traper plava RA6076.D5049
Blugirl Blumarine bomber jakna ženska traper
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pernata jakna Hetrego INARA za zimu, oversize, 8P611
Pernata jakna Hetrego INARA
Trenutna cijena:
239,90 €
Regularna cijena: 479,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 479,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Karl Lagerfeld Jeans boja: plava, za prijelazno razdoblje, oversize, B1W15025
Jakna Karl Lagerfeld Jeans
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €