Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože bež AW0AW17216

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 159,90 € -42%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 101,99 € -9%
Boja: bež
ONE
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Bež crossbody torba Tommy Hilfiger – moderan dodatak za brojne kombinacije

Crossbody torba Tommy Hilfiger je kompaktan model koji spaja eleganciju i funkcionalnost. Izrađena od imitacije kože, s ojačanom konstrukcijom i tri pregrade, pridonosi održavanju reda. Ovaj svestran dodatak odlično će se uklopiti u poslovne i casual kombinacije, kao i tijekom večernjih izlazaka.

Po čemu se ističe bež crossbody torba Tommy Hilfiger?

  • Kompaktni crossbody kroj pruža udobno nošenje dijagonalno ili na ramenu
  • Univerzalan dizajn savršeno se kombinira s raznim kombinacijama
  • Male dimenzije (25x13x12 cm) omogućuju spremanje neophodnih sitnica
  • Praktičan preklop s drukerom olakšava brzi pristup sadržaju
  • Izrađena od imitacije kože pridonosi estetskom izgledu i trajnosti
  • Glatka tekstura u bež nijansi naglašava klasičan i elegantan karakter
  • Podesivi i odvojivi remen omogućuje prilagodbu načina nošenja
  • Tri pregrade olakšavaju organizaciju unutrašnjosti
  • Ojačana konstrukcija pomaže u očuvanju oblika torbe
Značajke proizvoda
Dodaci za male torbe
zaštitna vrećica
Remen
odvojivi remen, podesivi remen
Podstava
puna, sintetička
Organizacija unutrašnjosti
3 pregrade
Vrsta kopčanja
na prelop, na druker
Veličina torbe
Dimenzije manje od A4 formata.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
AW0AW17216
Boja proizvođača
AEO
Boja
bež
Modna marka
Tommy Hilfiger
Proizvođač

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID Proizvoda
PPYA-TOD2CZ_01A
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Poliuretan
Dimenzije
Duljina remena:
100-120 cm
Duljina ručki:
45 cm
Dubina:
12 cm
Širina:
25 cm
Visina:
13 cm
Model na fotografiji je visok 176 cm i ima na sebi veličinu ONE
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna bež AW0AW18909
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna
229,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18373
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17997
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene od imitacije kože bež AW0AW18371
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17998
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18286
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Tommy Hilfiger shopper torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18726
Tommy Hilfiger shopper torba za žene od imitacije kože
139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17690
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18153
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Tommy Hilfiger shopper torba ženska od imitacije kože bež AW0AW18729
Tommy Hilfiger shopper torba ženska od imitacije kože
159,90 €
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska od imitacije kože bež AW0AW18721
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska od imitacije kože
119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene kožna bež AW0AW18399
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene kožna
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18373
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18233
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18741
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože
99,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18370
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože bež AW0AW17403
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
87,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Tommy Hilfiger torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18723
Tommy Hilfiger torba za žene od imitacije kože
169,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna bež AW0AW18369
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18287
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 108,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18120
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17500
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18145
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18158
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene od imitacije kože bež AW0AW17723
Tommy Hilfiger torba preko ramena za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17725
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18415
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger Tote torba za žene kožna bež AW0AW17926
Tommy Hilfiger Tote torba za žene kožna
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska bež AW0AW18848
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger Tote torba za žene kožna bež AW0AW17926
Tommy Hilfiger Tote torba za žene kožna
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska od imitacije kože bež AW0AW18721
Tommy Hilfiger crossbody torba ženska od imitacije kože
119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18154
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17500
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18370
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18005
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Tommy Hilfiger torba za žene kožna bež AW0AW18715
Tommy Hilfiger torba za žene kožna
109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17725
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17454
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože bež AW0AW17216
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 103,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18142
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
71,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18158
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18281
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože bež AW0AW17403
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
87,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18286
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18831
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
109,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17997
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18370
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17998
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Tommy Hilfiger torba za žene kožna bež AW0AW18734
Tommy Hilfiger torba za žene kožna
299,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17690
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene bež AW0AW18377
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože bež AW0AW18373
Tommy Hilfiger kutijasta torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW17861
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18161
Torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger torba za žene bež AW0AW18532
Tommy Hilfiger torba za žene
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger Torba za žene bež AW0AW18532
Tommy Hilfiger Torba za žene
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Tommy Hilfiger boja: bež, AW0AW18143
Kožna torba Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna bež AW0AW18369
Tommy Hilfiger crossbody torba za žene kožna
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €