Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
4.7

Tommy Jeans majica za žene od pamuka bordo DW0DW20458

-13%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 € -36%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 € -13%
Boja: bordo
Tommy Jeans majica ženska pamučna bijela DW0DW20458
Tommy Jeans majica za žene od pamuka roza DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska pamučna plava DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska pamučna plava DW0DW20458
Tommy Jeans majica za žene od pamuka bež DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska pamučna siva DW0DW20458
Tommy Jeans majica za žene od pamuka crvena DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska pamučna roza DW0DW20458
Tommy Jeans ženska majica od pamuka mornarsko plava DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska od pamuka crna DW0DW20458
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Bordo Tommy Jeans majica – osnova za ležerne kombinacije

Bordo Tommy Jeans majica klasičan je komad ženske garderobe koji se ističe pripijenim krojem i materijalom ugodnim na dodir. Ovaj se model savršeno uklapa u opuštene, urbane kombinacije, nudeći svestranost i udobnost nošenja.

Po čemu se ističe ženska pamučna majica Tommy Jeans?

  • Slim fit kroj koji suptilno naglašava figuru, pridonoseći modernom izgledu
  • Izrađena od 100% pamuka, što osigurava mekoću i prozračnost materijala
  • Elastičan materijal koji omogućuje slobodu kretanja i prilagođavanje obliku tijela
  • Ležeran stil, idealan za stvaranje opuštenih i udobnih odjevnih kombinacija
  • V-izrez koji optički izdužuje vrat, dodajući suptilnu eleganciju
  • Glatki uzorak koji olakšava kombiniranje s drugim odjevnim predmetima različitih tekstura
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DW0DW20458
Boja
bordo
Modna marka
Tommy Jeans
ID Proizvoda
PPYA-TSD01U_93X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
V-izrez
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
slim fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S
Širina ispod pazuha:
41 cm
Model na fotografiji je visok 175 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom bordo DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom bordo DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava ženska pamučna bordo DW0DW20459
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava ženska pamučna
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: ružičasta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bordo, DW0DW21842
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bordo DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 38,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: bordo, DW0DW22460
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava za trening Calvin Klein Performance boja: bordo, 00GWF4K102
Majica kratkih rukava za trening Calvin Klein Performance
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna bordo WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Guess ARTEMISIA za žene, boja: bordo, V6RI05 I3Z14
Pamučna majica Guess ARTEMISIA
Trenutna cijena:
30,90 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 €
adidas Originals majica za žene s pamukom bordo KW0237
adidas Originals majica za žene s pamukom
34,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Sportska majica kratkih rukava Salewa Lavaredo Hemp boja: bordo
Sportska majica kratkih rukava Salewa Lavaredo Hemp
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-43%
Pamučna majica Medicine za žene, boja: bordo
Pamučna majica Medicine
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Under Armour za žene, boja: bordo, 6007690
Majica kratkih rukava Under Armour
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica BOSS Orange za žene, boja: plava, 50523256
Pamučna majica BOSS Orange
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO crop top za žene s pamukom Delanor bordo 50512000
HUGO crop top za žene s pamukom Delanor
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna bordo LV047B224G
Calvin Klein Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Guess za žene, boja: bijela, W1YI1B I3Z14
Pamučna majica Guess
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Medicine za žene, boja: bordo
Majica kratkih rukava Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Calvin Klein Jeans za žene, boja: ljubičasta, LV047E821G
Pamučna majica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
adidas Originals majica za žene bordo KD1349
adidas Originals majica za žene
35,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava women'secret za žene, boja: bordo, 3272301
Majica kratkih rukava women'secret
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 18,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica adidas Originals za žene, boja: bordo, KD3942
Pamučna majica adidas Originals
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava za trening Calvin Klein Performance boja: bijela, LVGWS4K238
Majica kratkih rukava za trening Calvin Klein Performance
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Marc O'Polo majica za žene od pamuka bordo 5000010178
Marc O'Polo majica za žene od pamuka
37,99 €
Medicine oversize majica kratkih rukava za žene s modalom bordo
Medicine oversize majica kratkih rukava za žene s modalom
34,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Sisley za žene, boja: bež, 3I1XL101S
Pamučna majica Sisley
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-45%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Medicine za žene, boja: bordo
Majica kratkih rukava Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
adidas Originals majica za žene Firebird bordo KS4799
adidas Originals majica za žene Firebird
34,90 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: ružičasta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: bordo, DW0DW22460
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom bordo DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava ženska pamučna bordo DW0DW20459
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava ženska pamučna
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom bordo DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bordo DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 38,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bordo, DW0DW21842
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: crvena, DW0DW19444
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans 3-pack za žene, boja: tamno plava, DW0DW22175
Pamučna majica Tommy Jeans 3-pack
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom mornarsko plava DW0DW17881
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom 2-pack bijela DW0DW21430
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom 2-pack
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW21421
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW21422
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom crna DW0DW22807
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
29,90 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica od pamuka bež DW0DW22202
Tommy Jeans majica od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: ružičasta, DW0DW20905
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW22539
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka bijela DW0DW22562
Tommy Jeans majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bijela, DW0DW20631
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka roza DW0DW23479
Tommy Jeans majica ženska od pamuka
29,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka mornarsko plava DW0DW18398
Tommy Jeans majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za žene od pamuka plava DW0DW20459
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za žene od pamuka
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20316
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: crna, DW0DW21402
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom 2-pack crna DW0DW21430
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: tamno plava, DW0DW21849
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: ružičasta, DW0DW20329
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom plava DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
39,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: crna, DW0DW21542
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €