Preskočite na sadržaj

Answear Club

Vialli Design
5.0

Vialli Design Termos posuda za hranu Fuori 500 ml

23,90 €
Boja: siva
ONE
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Vialli Design Termos posuda za hranu Fuori 500 ml

Termos posuda za hranu iz kolekcije Vialli Design. Model izrađen od nehrđajućeg čelika.
- Jednostavan i elegantan dizajn.
- Čelična vakuumska izolacija osigurava održavanje prave temperature - za vruće proizvode to će biti 12 sati, a za ohlađene - do 16 sati.
- Proizvod je 100% otporan na curenje.
- Nije pogodno za pranje u perilici posuđa.
- Proizvod smije doći u dodir s hranom.
- Dimenzije: 16 x 9,3 cm.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
28050
Boja
siva
Modna marka
Vialli Design
Proizvođač

KULIG Sp. z o.o.
Pocztowa 14, 43-502 Czechowice – Dziedzice, Polska, kulig@kulig.com.pl

ID Proizvoda
99KK-KBU0IF_90X
Sastav

Nehrđajući čelik
Preporučeni proizvodi
-30% s kodom: OFF*
Termos šalica Eva Solo City To Go Cup 350 ml
Termos šalica Eva Solo City To Go Cup 350 ml
44,99 €
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Legendary Classic 0.95L 10-11346-0149
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Legendary Classic 0.95L
68,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Café-To-Go 0,23 l 10-12079-012
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Café-To-Go 0,23 l
30,99 €
-15% s kodom: OFF*
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup siva ACK038021
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup
18,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Stacking Tumbler 0,47 l 10-13040-0081
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Stacking Tumbler 0,47 l
40,99 €
Termos šalica Brabantia Make & Take 360 ml
Termos šalica Brabantia Make & Take 360 ml
28,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Aerolight Transit FlipTop 0.35L 10-13063-012
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Aerolight Transit FlipTop 0.35L
32,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika The Classic Terere' Mate Mug 10-12874-0103
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika The Classic Terere' Mate Mug
32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Termos boca Jack Wolfskin Saima Insulated Straw 950 ml boja: siva, A64001
Termos boca Jack Wolfskin Saima Insulated Straw 950 ml
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Termos šalica Brabantia Make & Take 0,2 L
Termos šalica Brabantia Make & Take 0,2 L
24,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Termos šalica Sagaform Tova 320 ml boja: siva
Termos šalica Sagaform Tova 320 ml
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Classic Legendary 0,4 l 10-11353-0109
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Classic Legendary 0,4 l
44,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Café-To-Go 0.23L 10-12079-038
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Café-To-Go 0.23L
28,99 €
-15% s kodom: OFF*
Stanley termos od nehrđajućeg čelika CLASSIC 0,4 L 10-09382-111
Stanley termos od nehrđajućeg čelika CLASSIC 0,4 L
47,99 €
Termos boca Salewa Rienza 750 ml boja: zelena, 00-0000000523
Termos boca Salewa Rienza 750 ml
54,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Termos boca 24bottles Clima 050 Stay Fresh boja: tirkizna, Clima.050.Stay.Fresh
Termos boca 24bottles Clima 050 Stay Fresh
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-56%
Termos šalica Medicine boja: plava
Termos šalica Medicine
Trenutna cijena:
9,90 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Alessia 1 l
Termos boca Vialli Design Alessia 1 l
40,90 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Cafe-To-Go 0,35l 10-21325-0007
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Cafe-To-Go 0,35l
37,99 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Aerolight Transit FlipTop 0.35L 10-13063-0050
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Aerolight Transit FlipTop 0.35L
32,99 €
Vialli Design termos boca
Vialli Design termos boca
48,90 €
-40%
Termos šalica Medicine 550 ml boja: višebojna
Termos šalica Medicine 550 ml
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Soho 1 l
Termos boca Vialli Design Soho 1 l
43,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Joseph Joseph Sipp 454 ml
Termos šalica Joseph Joseph Sipp 454 ml
40,99 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Geo 1 L boja: bež
Termos boca Vialli Design Geo 1 L
23,99 €
-15% s kodom: OFF*
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 500 ml boja: zelena
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 500 ml
48,90 €
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Quencher H2,0 Fluted 0,89l 10-13003-0117
Stanley termo šalica od nehrđajućeg čelika Quencher H2,0 Fluted 0,89l
59,99 €
-15% s kodom: OFF*
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Classic Legendary 0,4 l 10-11353-0107
Stanley termos od nehrđajućeg čelika Classic Legendary 0,4 l
47,99 €
Otkrijte Vialli Design proizvode
-34%
Extra -5% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Fiori 1 L
Termos boca Vialli Design Fiori 1 L
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 400 ml boja: siva
Termos šalica Vialli Design Fuori 400 ml
48,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Fuori 1 L
Termos boca Vialli Design Fuori 1 L
34,90 €
Vialli Design termos boca
Vialli Design termos boca
48,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 500 ml boja: zelena
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 500 ml
48,90 €
Vialli Design Termos posuda za hranu
Vialli Design Termos posuda za hranu
48,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termo šalica sa slamkom Vialli Design Fuori 600 ml
Termo šalica sa slamkom Vialli Design Fuori 600 ml
21,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Soho 1 l
Termos boca Vialli Design Soho 1 l
43,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
24,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 400 ml
Termos šalica Vialli Design Fuori 400 ml
19,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termo šalica sa slamkom Vialli Design Fuori 600 ml boja: crna
Termo šalica sa slamkom Vialli Design Fuori 600 ml
21,90 €
Vialli Design termos posuda za hranu Fuori 500 ml
Vialli Design termos posuda za hranu Fuori 500 ml
23,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
24,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
24,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 1000 ml boja: plava
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 1000 ml
34,90 €
Vialli Design Termos šalica
Vialli Design Termos šalica
48,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Geo 1 L boja: bež
Termos boca Vialli Design Geo 1 L
23,99 €
-15% s kodom: OFF*
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 1000 ml boja: ružičasta
Termos posuda za hranu Vialli Design Fuori 1000 ml
34,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Alessia 1 l
Termos boca Vialli Design Alessia 1 l
40,90 €
Vialli Design Termos šalica Fuori 400 ml
Vialli Design Termos šalica Fuori 400 ml
19,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
Termos šalica Vialli Design Fuori 0,4 L
24,90 €
-15% s kodom: OFF*
Termos boca Vialli Design Fuori 500 ml boja: višebojna, 0
Termos boca Vialli Design Fuori 500 ml
24,90 €