Preskočite na sadržaj

Answear Club

Versace Jeans Couture

Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: crna, 78VA3SQ1 71352 L01

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 71,99 € -44%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 € -4%
Boja: crna
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: crna, 78VA3SQ1 71352 L01
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: bijela, 78VA3SQ1 71352 L02
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Natikače Versace Jeans Couture

Natikače iz kolekcije Versace Jeans Couture izrađene od sintetičkog materijala. Savršene za bazen, plažu ili šetnju.
- Model je lak za održavanje i čišćenje.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Anatomski oblikovani uložak podupire svod stopala i osigurava dugotrajnu udobnost.
- Duljina uloška: 24 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 38.
Značajke proizvoda
Potplat
protuklizni
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
78VA3SQ1.71352.L01
Boja
crna
Modna marka
Versace Jeans Couture
ID Proizvoda
PPYA-KLD05E_99X
Sastav
Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture za žene crna 80VA3SM5 ZS185 899
Versace Jeans Couture za žene
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, 79VA3SQ1 71352 899
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 80,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Natikače za žene crne 80VA3SQ2
Versace Jeans Couture Natikače za žene
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, s platformom, 80VA3SM1 ZS366 G89
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, s platformom, 80VA3SM1 ZS190 899
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture natikače s visokom potpeticom za žene crne 80VA3S70 ZSS83 899
Versace Jeans Couture natikače s visokom potpeticom za žene
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, 80VA3SQ3 ZS365 G89
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
EA7 Emporio Armani natikače za bazen za žene crne AF15118.7X000108
EA7 Emporio Armani natikače za bazen za žene
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Birkenstock Arizona Big Buckle EVA za žene, boja: crna, 1029641
Natikače Birkenstock Arizona Big Buckle EVA
Trenutna cijena:
56,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
-15% s kodom: SUN*
Natikače od brušene kože Birkenstock Boston Rivet boja: crna, 1030491
Natikače od brušene kože Birkenstock Boston Rivet
179,90 €
-25% s kodom: SUN*
Kožne natikače Kurt Geiger London Kensington Puff Flatform za žene, boja: crna, s platformom, 2017800109
Kožne natikače Kurt Geiger London Kensington Puff Flatform
174,90 €
-30% s kodom: SUN*
Calvin Klein natikače za žene SQUARE FLAT SNDL WOVEN LTH crne HW0HW03268
Calvin Klein natikače za žene SQUARE FLAT SNDL WOVEN LTH
99,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Ipanema natikače za žene SHORE SLIDE crne 83781-BP297
Ipanema natikače za žene SHORE SLIDE
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 37,99 €
-15% s kodom: SUN*
Natikače adidas Adilette za žene, boja: crna, F35550
Natikače adidas Adilette
22,90 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Crocs Brooklyn Buckle Low boja: crna, s platformom, 211215
Natikače Crocs Brooklyn Buckle Low
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bianco natikače s debelom potpeticom za žene BIADINA crne 11202450
Bianco natikače s debelom potpeticom za žene BIADINA
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače od brušene kože Steve Madden Arch-F boja: crna, 11005031
Natikače od brušene kože Steve Madden Arch-F
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gant natikače s otvorenim prstima za žene od kože Mardale crne 32501311
Gant natikače s otvorenim prstima za žene od kože Mardale
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld natikače s platformom za žene Kondominium Ii crne KL88819C
Karl Lagerfeld natikače s platformom za žene Kondominium Ii
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Converse Chuck 70 De Luxe Pointed Mule boja: crna, s debelom potpeticom, A16060C
Natikače Converse Chuck 70 De Luxe Pointed Mule
Trenutna cijena:
98,90 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne natikače Karl Lagerfeld Petalo Ii boja: crna, s debelom potpeticom, KL80700C
Kožne natikače Karl Lagerfeld Petalo Ii
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Answear.LAB boja: crna
Natikače Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,70 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne natikače Lauren Ralph Lauren Everley Sld za žene, boja: crna, 802959142001
Kožne natikače Lauren Ralph Lauren Everley Sld
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Dkny Badin boja: crna, K1678107
Natikače Dkny Badin
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld sandale s niskim potplatom za žene kožne Alisso Ii crne KL82516
Karl Lagerfeld sandale s niskim potplatom za žene kožne Alisso Ii
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Aldo ROSALINA boja: crna, s tankom potpeticom, 14193609
Natikače Aldo ROSALINA
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Buffalo natikače za žene Brake Two Strap crne 1602362
Buffalo natikače za žene Brake Two Strap
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Crocs Stomp Clog za žene, boja: crna, s platformom, 209347.001
Natikače Crocs Stomp Clog
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO Natikače za bazen za žene crne 50563684.001
HUGO Natikače za bazen za žene
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 43,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,90 €
Otkrijte Versace Jeans Couture proizvode
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, s platformom, 80VA3SM1 ZS190 899
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture za žene crna 80VA3SM5 ZS185 899
Versace Jeans Couture za žene
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Natikače za žene crne 80VA3SQ2
Versace Jeans Couture Natikače za žene
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture natikače s visokom potpeticom za žene crne 80VA3S70 ZSS83 899
Versace Jeans Couture natikače s visokom potpeticom za žene
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, s platformom, 80VA3SM1 ZS366 G89
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, 80VA3SQ3 ZS365 G89
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: crna, 79VA3SQ1 71352 899
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 80,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: bijela, 80VA3SQ3 ZS365 G03
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture natikače za žene ljubičaste 80VA3SM1
Versace Jeans Couture natikače za žene
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: ružičasta, 78VA3SQ1 71352 R53
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: bijela, s platformom, 80VA3SM1 ZS190 003
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture natikače za žene bijele 80VA3SM1 ZS366 G03
Versace Jeans Couture natikače za žene
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: ružičasta, 78VA3SQ2 71352 489
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: ružičasta, s platformom, 80VA3SM5 ZS185 499
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: bijela, 78VA3SQ1 71352 L02
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture natikače za žene roze 80VA3SQ1 71352 499
Versace Jeans Couture natikače za žene
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: narančasta, 78VA3SQ1 71352 S13
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: ružičasta, 78VA3SQ2 71352 494
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture za žene, boja: bijela, 78VA3SQ2 71352 003
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: ružičasta, s platformom, 80VA3SM1 ZS190 499
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Natikače Versace Jeans Couture boja: ružičasta, 80VA3SQ3 ZS365 499
Natikače Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture sandale za žene crne 80VA3SX4 ZSS82 G89
Versace Jeans Couture sandale za žene
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture japanke za žene crne 80VA3SQ7 ZSS81 899
Versace Jeans Couture japanke za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-23%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture japanke za žene roze 80VA3SQ7 ZSS80 499
Versace Jeans Couture japanke za žene
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 64,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Japanke za žene bijele 80VA3SQ7 ZSS81 003
Versace Jeans Couture Japanke za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture sandale s platformom za žene bijele 80VA3SX4 ZSS82 G03
Versace Jeans Couture sandale s platformom za žene
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Versace Jeans Couture japanke za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €