Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger
4.0

Tommy Hilfiger majica za žene SUMMER plava WW0WW48710

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 € -37%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 € -7%
Boja: plava
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plava majica kratkih rukava Tommy Hilfiger – esencija udobnosti i slobode

Ženska majica kratkih rukava Tommy Hilfiger klasičan je komad garderobe koji spaja udobnost i univerzalan stil. Ovaj plavi model, izrađen od mekog pamuka, omogućuje slobodu kretanja i čini osnovu za brojne kombinacije, od onih opuštenijih do onih s dozom urbanog šika.

Po čemu se ističe ženska pamučna majica kratkih rukava Tommy Hilfiger?

  • Regularan kroj pruža udobnost i slobodu, prilagođavajući se figuri bez stezanja
  • Klasičan kroj majice čini svestranu osnovu za brojne stilizacije
  • Izrada od mekog pamučnog pletiva osigurava prozračnost i ugodna je za kožu
  • Elastičan materijal omogućuje slobodno kretanje, prilagođavajući se dinamici tijela
  • Ležeran stil čini majicu prikladnom za razne neformalne prigode
  • Logotip marke s prednje strane suptilno naglašava pripadnost kolekciji Tommy Hilfiger
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
WW0WW48710
Boja proizvođača
CYR
Boja
plava
Modna marka
Tommy Hilfiger
Proizvođač

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID Proizvoda
PPY2-TSD12N_05X
Materijal
Cijeli proizvod:
95% Pamuk, 5% Elastan
Kroj
Izrez:
okrugli
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 176 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka ljubičasta WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW48713
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 36,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava ženska od pamuka plava WW0WW48702
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava ženska od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-15% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
49,90 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW47819
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 43,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka ljubičasta WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna homewear majica kratkih rukava Tommy Hilfiger UW0UW04525
Pamučna homewear majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45626
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW43901
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45731
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45522
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-32%
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger polo za žene s pamukom plavi WW0WW43225
Tommy Hilfiger polo za žene s pamukom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 50,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW47460
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene SUMMER plava WW0WW48710
Tommy Hilfiger majica za žene SUMMER
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-15% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna
39,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger za žene, WW0WW43892
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW44433
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45428
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger ženska majica s pamukom plava WW0WW49941
Tommy Hilfiger ženska majica s pamukom
39,90 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW47819
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 43,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW47460
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
49,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45731
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 36,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW48713
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45428
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-32%
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna homewear majica kratkih rukava Tommy Hilfiger UW0UW04525
Pamučna homewear majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger za žene, WW0WW43892
Majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger polo za žene s pamukom plavi WW0WW43225
Tommy Hilfiger polo za žene s pamukom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 50,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45522
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW43901
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger ženska majica s pamukom plava WW0WW49941
Tommy Hilfiger ženska majica s pamukom
39,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-15% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka plava WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
49,90 €
-15% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna plava WW0WW40276
Tommy Hilfiger majica ženska pamukna
39,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka plava WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW45626
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene SUMMER plava WW0WW48710
Tommy Hilfiger majica za žene SUMMER
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka ljubičasta WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava ženska od pamuka plava WW0WW48702
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava ženska od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Hilfiger za žene, WW0WW44433
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka ljubičasta WW0WW40587
Tommy Hilfiger majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €