Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Jakna Calvin Klein za žene, boja: bež, za zimu, K20K208011

-50%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 € -50%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 € -50%
Boja: bež
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Jakna Calvin Klein

Jakna iz kolekcije Calvin Klein. Model s toplom podstavom, izrađen od glatke tkanine. Prošiveni model sa sintetičkom izolacijom koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama.
- Model sadrži vlakna od poliestera i recikliranog poliamida.
- Vlakno REPREVE je izrađeno od utiliziranih plastičnih boca.
- Kroj koji prati liniju tijela za udobnost tijekom aktivnosti.
- Rukavi s udobnim, elastičnim završnim rubom.
- Povišeni ovratnik i odvojiva kapuljača pružaju dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Kopčanje patentnim zatvaračem po cijeloj dužini s unutarnjim preklopom.
- Dva bočna džepa s patentnim zatvaračem.
- Duljina rukava: 64 cm.
- Duljina: 88 cm.
- Širina ispod pazuha: 48 cm.
- Širina u ramenima: 40 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Ispuna
sintetičko
Kapuljača
odvojiva, s kapuljačom
Podstava
puna, sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
K20K208011
Boja
bež
Modna marka
Calvin Klein
ID Proizvoda
9BYH-KPD0CN_02B
Sastav
Temeljni materijal: 100% Poliamid
Podstava: 100% Poliester
Ispuna: 100% Poliester
Kroj
Kroj:
strukiran
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 179 cm i ima na sebi veličinu S
Preporučeni proizvodi
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Calvin Klein za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, K20K208379
Kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 137,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein za žene, boja: siva, za zimu, K20K207732
Jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Calvin Klein boja: bež, LV044D557G
Vuneni kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Baloner Calvin Klein boja: bež, LV044C501G
Baloner Calvin Klein
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Baloner Calvin Klein Jeans za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda
Baloner Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Hetrego JENNA boja: bež, za zimu, 8P695
Pernata jakna Hetrego JENNA
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 639,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 639,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni baloner Tommy Hilfiger boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, WW0WW45618
Pamučni baloner Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Liviana Conti boja: bež, F5WW44
Kaput Liviana Conti
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 389,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Abercrombie & Fitch boja: smeđa, za prijelazno razdoblje, KI144-4244
Vuneni kaput Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
89,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Day Birger et Mikkelsen Howard - Double Faced Wool za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, DAY65243401
Kaput Day Birger et Mikkelsen Howard - Double Faced Wool
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Hetrego VALERY boja: bež, za zimu, 8P691
Pernata jakna Hetrego VALERY
Trenutna cijena:
314,90 €
Regularna cijena: 629,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 629,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Guess ALINA za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, W3BL86 WF2C2
Kaput Guess ALINA
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni kaput Polo Ralph Lauren boja: bež, 211A93141
Pamučni kaput Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Silvian Heach baloner za žene od pamuka SPEGIOM bež CVP26026TR
Silvian Heach baloner za žene od pamuka SPEGIOM
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka bež WW0WW50627
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Pedro del Hierro boja: bež, 7522239
Kaput s dodatkom vune Pedro del Hierro
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 239,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna Guess MARINA boja: bež, W5BL29 W2802
Pernata jakna Guess MARINA
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Baloner Guess RAPHAELLE boja: bež, W5YL02 WHDF1
Baloner Guess RAPHAELLE
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Liu Jo boja: bež, MF5459 E1024
Kaput Liu Jo
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 379,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Joop! boja: bež, za zimu, oversize, 30048842
Jakna Joop!
Trenutna cijena:
284,90 €
Regularna cijena: 569,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 569,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Morgan GLADIA za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, GLADIA
Kaput Morgan GLADIA
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Ivy Oak boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, IO119100
Vuneni kaput Ivy Oak
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 519,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Gaudi boja: bež, 521BD35018
Kaput Gaudi
Trenutna cijena:
114,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Morgan boja: bež, GSIXTY
Kaput Morgan
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Guess KLARISSA za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, W5RL60 WH0U0
Kaput Guess KLARISSA
Trenutna cijena:
289,90 €
Regularna cijena: 659,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 319,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Jack Wolfskin sportski kaput ženski Onera 2L bež A65749
Jack Wolfskin sportski kaput ženski Onera 2L
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Lauren Ralph Lauren boja: bež, 297979525
Kaput Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Answear.LAB za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, oversize
Kaput Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Baloner BOSS  Conry za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, 50489115
Baloner BOSS Conry
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 398,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 319,90 €
Otkrijte Calvin Klein proizvode
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein za žene, boja: siva, za zimu, K20K207732
Jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein boja: bež, LV040WL571
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Calvin Klein boja: bež, LV044D557G
Vuneni kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Baloner Calvin Klein boja: bež, LV044C501G
Baloner Calvin Klein
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Calvin Klein za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, K20K208379
Kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 137,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein boja: siva, LV040WL571
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni kaput Calvin Klein boja: crna, LV044D557G
Vuneni kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein boja: siva, za zimu, LV044D543G
Jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Calvin Klein boja: crna, LV044D558G
Vuneni kaput Calvin Klein
Trenutna cijena:
174,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna Calvin Klein boja: crna, za zimu, LV044D545G
Pernata jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein boja: smeđa, za zimu, oversize, LV044D541G
Jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s primjesom vune Calvin Klein boja: siva, za prijelazno razdoblje, bez zakopčavanja
Kaput s primjesom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
304,90 €
Regularna cijena: 609,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 609,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Calvin Klein boja: crna, za zimu, oversize, LV044D541G
Jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein boja: ljubičasta, LV044E537G
Kaput s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
239,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €