Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 139,90 € -47%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 € -8%
Boja: crna
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: tamno plava, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: smeđa, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: siva, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: bordo, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Vuneni pulover Calvin Klein

Pulover iz kolekcije Calvin Klein izrađen od elastične tkanine bez uzorka. Vuna, zahvaljujući svojim visokim termoregulacijskim svojstvima, pomaže zadržati toplinu kada je hladno i hladi kada je toplo.
- Ovaj model proizveden je od vune iz pažljivo odabranih tvornica koje brinu o okolišu i dobrobiti životinja.
- Jednostavan kroj koji ne ograničava kretanje.
- Uzdignuti ovratnik pruža dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Kopčanje kratkim patentnim zatvaračem olakšava učinkovito prozračivanje i jednostavno odijevanje i skidanje.
- Dugi rukav.
- Rukavi i donji rub završeni su elastičnim obrubom za zaštitu od nepovoljnih vremenskih uvjeta.
- Tanko, elastično pletivo.
- Logo brenda izvezen na prednjoj strani.
- Duljina rukava: 74 cm.
- Duljina: 75 cm.
- Širina ispod pazuha: 69 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
LV04LD318G
Boja proizvođača
UB1
Boja
crna
Modna marka
Calvin Klein
Proizvođač

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID Proizvoda
9BYA-SWM0EE_99X
Sastav
Temeljni materijal: 100% Vuna
Dodatni materijal: 88% Vuna, 11% Poliamid, 1% Elastan
Kroj
Izrez:
poludolčevita, na kopčanje
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 186 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LB327G
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LB305G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
59,90 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Calvin Klein pulover muški od pamuka crni LV040BM343
Calvin Klein pulover muški od pamuka
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LE309G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka crni LV04LF304G
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, s dolčevitom, LV04LD317G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LD319G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, LV040BM347
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV040BM356
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Hollister Co. za muškarce, boja: crna, KI320-5058
Pulover Hollister Co.
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Perfect Moment La Tour za muškarce, boja: crna, lagane, M1000449
Vuneni pulover Perfect Moment La Tour
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune BOSS  H-Hidoneo boja: crna, 50549977
Pulover s dodatkom vune BOSS H-Hidoneo
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover od kašmira FROM FUTURE za muškarce, boja: tamno plava, lagane, MPR00051
Pulover od kašmira FROM FUTURE
Trenutna cijena:
94,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: crna, 18AYK10AP
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Sisley za muškarce, boja: crna, lagani
Pulover Sisley
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 70,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom kašmira Tommy Hilfiger za muškarce, boja: crna, lagani
Pulover s dodatkom kašmira Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Calvin Klein Jeans pulover za muškarce od pamuka crni LV04RH326G
Calvin Klein Jeans pulover za muškarce od pamuka
97,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: crna, 1444U10AZ
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
39,95 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune HUGO za muškarce, boja: crna, lagani, 50532075
Pulover s dodatkom vune HUGO
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 94,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni pulover Armani Exchange za muškarce, boja: crna, lagane, XM002011 AF11967
Pamučni pulover Armani Exchange
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni pulover Iceberg za muškarce, boja: crna, lagani, A019 7633
Pamučni pulover Iceberg
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 197,90 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Hugo Blue Sestroy za muškarce, boja: crna, 50553584
Pulover Hugo Blue Sestroy
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 124,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune Tommy Jeans boja: crna, tople, DM0DM22353
Pulover s dodatkom vune Tommy Jeans
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Planet Friendly
Vuneni pulover Heliot Emil za muškarce, boja: crna, PREAW25_M_07_063_BLK01_CO
Vuneni pulover Heliot Emil
459,90 €
Planet Friendly
Vuneni pulover ZADIG&VOLTAIRE za muškarce, boja: crna, lagani, KMSW00683
Vuneni pulover ZADIG&VOLTAIRE
264,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni pulover Lacoste boja: crna, s poludolčevitom
Pamučni pulover Lacoste
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Pulover s dodatkom vune Fred Perry boja: crna, lagane, K9600
Pulover s dodatkom vune Fred Perry
169,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni pulover Dickies za muškarce, boja: crna, DK0A87OPBLK1
Pamučni pulover Dickies
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune BOSS Orange  Kanovano_S za muškarce, boja: crna, lagani, 50527583
Pulover s dodatkom vune BOSS Orange Kanovano_S
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Otkrijte Calvin Klein proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV040BM356
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LB327G
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Calvin Klein pulover muški od pamuka crni LV040BM343
Calvin Klein pulover muški od pamuka
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LB305G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
59,90 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LE309G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, LV040BM347
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka crni LV04LF304G
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, s dolčevitom, LV04LD317G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: crna, lagane, LV04LD319G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka zlatni LV040BM343
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: smeđa, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: bordo, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: zelena, lagane, LV04LB327G
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover muški od pamuka narančasti LV040BM343
Calvin Klein pulover muški od pamuka
Trenutna cijena:
52,00 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: siva, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein boja: bež, LV04LE304G
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: siva, lagane, LV04LD319G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: tamno plava, lagane, s poludolčevitom, LV04LD318G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: tamno plava, lagane, LV04LE309G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein boja: bež, LV04LD307G
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka tirkizni LV040BM343
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: siva, LV040BM347
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein boja: siva, LV04LD306G
Pulover s dodatkom vune Calvin Klein
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka plavi LV040BM343
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka bijeli LV040BM343
Calvin Klein pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni pulover Calvin Klein za muškarce, boja: tamno plava, lagane, s dolčevitom, LV04LD317G
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein pulover muški od pamuka plavi LV040BM343
Calvin Klein pulover muški od pamuka
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: narančasta, lagane, LV040BM356
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover Calvin Klein za muškarce, boja: siva, LV040BM333
Pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
Vuneni pulover Calvin Klein
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €