Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger
4.7

Pernata jakna Tommy Hilfigerboja: zelena, za zimu, WW0WW46535

-51%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 329,90 € -51%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 329,90 € -51%
Boja: zelena
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: bež, za zimu, WW0WW46535
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: zelena, za zimu, WW0WW46535
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: crna, za zimu, WW0WW46535
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pernata jakna Tommy Hilfiger

Pernata jakna iz kolekcije Tommy Hilfiger. Model s toplom podstavom, izrađen od tkanine bez uzorka. Model s povećanom vodootpornošću, idealan za loše vremenske uvjete.
- Ovaj je proizvod djelomično izrađen od recikliranog poliestera.
- Na stražnjoj strani se nalazi džep s patentnim zatvaračem koji je otporan na vlagu u koji možete staviti ključeve ili gotovinu. Hidrofobna završna obrada vanjskog materijala sprječava ulazak vlage u unutrašnjost te štiti od nepovoljnih vremenskih uvjeta.
- Vodootpornost znači povećanu otpornost na vodu. Proizvod zadržava svoja svojstva u dodiru s vodom, što omogućuje veću udobnost korištenja zahvaljujući nižem pragu vodootpornosti, ali ne jamči potpunu vodonepropusnost.
- Jednostavan kroj koji ne ograničava kretanje.
- Rukavi s udobnim, elastičnim završnim rubom.
- Povišeni ovratnik i neodvojiva kapuljača pružaju dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Zatvarač po cijeloj dužini s unutarnjim i vanjskim olujnim preklopom.
- Duljina rukava: 63 cm.
- Duljina: 93 cm.
- Širina ispod pazuha: 57 cm.
- Širina u ramenima: 45 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Ispuna
paperje
Kapuljača
s kapuljačom
Podstava
puna, sintetička
Vodootpornost
hidrofobna impregnacija
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
WW0WW46535
Boja
zelena
Modna marka
Tommy Hilfiger
ID Proizvoda
9BYA-KUD128_91X
Sastav
Temeljni materijal: 100% Poliester
Podstava: 100% Poliamid
Ispuna: 90% Pačje paperje, 10% Perje
Kroj
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 178 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: zelena, za zimu, WW0WW46536
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Mos Mosh pernata jakna zelena 154370
Mos Mosh pernata jakna
Trenutna cijena:
164,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 329,90 €
BOSS kratki baloner za žene od kože Satela1 zeleni 50566471
BOSS kratki baloner za žene od kože Satela1
639,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Mos Mosh ženski Nova zeleni 166750
Mos Mosh ženski Nova
Trenutna cijena:
124,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kaput s dodatkom vune Sisley boja: zelena, 2LAJLN06E
Kaput s dodatkom vune Sisley
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 238,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen jakna
Helly Hansen jakna
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Answear.LAB boja: zelena, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda
Vuneni kaput Answear.LAB
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Baloner Notes du Nord za žene, boja: zelena, za prijelazno razdoblje
Baloner Notes du Nord
Trenutna cijena:
329,90 €
Regularna cijena: 404,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 363,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Geox CATRIA boja: zelena, za zimu, W5626G T3152
Pernata jakna Geox CATRIA
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
-30% s kodom: SUN*
iBlues baloner za žene od pamuka s elastanom LUME zeleni 2617121041200
iBlues baloner za žene od pamuka s elastanom LUME
379,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Sessun boja: zelena, 25112001
Kaput s dodatkom vune Sessun
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s paperjem Medicine boja: zelena
Kaput s paperjem Medicine
Trenutna cijena:
112,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Joop! boja: zelena, za zimu, 30048865
Jakna Joop!
Trenutna cijena:
244,90 €
Regularna cijena: 489,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 489,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: zelena, 2V0PDN062
Kaput s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 168,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna Marc O'Polo boja: zelena, za zimu, 5000006295
Pernata jakna Marc O'Polo
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Samsoe Samsoe ženski, boja zelena,
Kaput Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
144,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 289,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Answear.LAB za žene, boja: zelena, za prijelazno razdoblje
Kaput Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 95,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Patrizia Pepe boja: zelena, 2O0210 A654
Kaput s dodatkom vune Patrizia Pepe
Trenutna cijena:
449,90 €
Regularna cijena: 879,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 479,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Baloner PS Paul Smith za žene, boja: zelena, za prijelazno razdoblje, oversize, W2R.257C.M31179
Baloner PS Paul Smith
Trenutna cijena:
354,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 709,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Baloner Morgan GROAD boja: zelena, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, GROAD
Baloner Morgan GROAD
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Mos Mosh pernata jakna zelena 154370
Mos Mosh pernata jakna
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans baloner za žene zeleni LV047F509G
Calvin Klein Jeans baloner za žene
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna G-Star boja: siva, za zimu, D26961.D518
Jakna G-Star
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-46%
Kaput MM6 Maison Margiela boja: zelena, za prijelazno razdoblje, S62BN0106.M35222
Kaput MM6 Maison Margiela
Trenutna cijena:
773,90 €
Regularna cijena: 1459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 1459,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Mos Mosh ženski Nova zeleni 166750
Mos Mosh ženski Nova
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Baloner Answear.LAB boja: zelena, za prijelazno razdoblje
Baloner Answear.LAB
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Marciano by Guess ETHEL boja: zelena, 6RGL06 7426A
Kaput s dodatkom vune Marciano by Guess ETHEL
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Morgan GLINE boja: zelena, za prijelazno razdoblje, GLINE
Kaput Morgan GLINE
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Dkny boja: zelena, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, DLEMPQ97
Kaput Dkny
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: zelena, za zimu, WW0WW46536
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: bež, WW0WW46870
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 599,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 599,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Tommy Hilfiger za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, WW0WW43742
Kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 167,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Tommy Hilfiger boja: bež, WW0WW47765
Kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: bež, za zimu, WW0WW46535
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Jakna Tommy Hilfiger za žene, boja: bež, za zimu, WW0WW39749
Jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
214,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 429,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger za žene, boja: bordo, za zimu
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: siva, WW0WW47759
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: crna, za zimu, WW0WW46543
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 499,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 259,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: smeđa, za zimu, WW0WW47279
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
174,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka bež WW0WW50627
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Tommy Hilfiger boja: crna, WW0WW47479
Vuneni kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
174,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: bordo, za zimu, WW0WW47279
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: crna, WW0WW47372
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kratki ženski baloner od pamuka bež WW0WW49586
Tommy Hilfiger kratki ženski baloner od pamuka
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kratki kaput za žene od pamuka bež WW0WW49585
Tommy Hilfiger kratki kaput za žene od pamuka
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: bež, WW0WW47758
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Baloner Tommy Hilfiger boja: bež, za prijelazno razdoblje, oversize, WW0WW45632
Baloner Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: tamno plava, WW0WW47759
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: smeđa, za zimu, WW0WW46543
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 499,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 269,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger boja: tamno plava, WW0WW48415
Kaput s dodatkom vune Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 489,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Tommy Hilfiger boja: smeđa, WW0WW47479
Vuneni kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
174,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: crna, za zimu, WW0WW46535
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kaput Tommy Hilfiger boja: crna, za prijelazno razdoblje, WW0WW46445
Kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: tamno plava, za zimu, WW0WW47745
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
239,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 269,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni baloner Tommy Hilfiger boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, WW0WW45618
Pamučni baloner Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger ženski kratki baloner od pamuka bež WW0WW50768
Tommy Hilfiger ženski kratki baloner od pamuka
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pernata jakna Tommy Hilfiger boja: tamno plava, za zimu, WW0WW46535
Pernata jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka ljubičasti WW0WW50627
Tommy Hilfiger baloner za žene od pamuka
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kaput Tommy Hilfiger boja: crna, WW0WW47286
Vuneni kaput Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €